Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Galerie&snooker kafé KOULE

Únor

Reportáž z únorového turnaje KV snooker ligy 2/14

Odkaz na video: http://youtu.be/A95rgyDmgo0

 Toto je hezký celek z turnaje, jinak to jsou ovšem čtvrtfinálová klání. Martin s novým tágem zářil. A přehrál do té chvíle neporaženého Pepu. Željko naštval Míru, když mu vracel i nechtěné snookery ale nepředbíhejme.

 Tady máme Apíka ve skupině v zápase s Mírou, který si s ním poradil 2:0 a opět ukázal, že herně patří k naší špičce i když se zatím nepodíval do žádného semifinále. Všichni nad tím žasneme a nejvíce asi Míra sám.

 Obhájce vítězství z minulého, lednového turnaje Vláďa Hajšman. Dokáže, že to nebyla náhoda??

 Míra skupinu jednoznačně opanoval a byl prvním čtvrtfinalistou.

 Pavel a Pepa.

 Pepa se ve skupině nenechal nikým porazit. Ovšem zřejmě mu pomohlo i to, že se hrálo i na remízu.

 Nešťastný Vláďa Šťastný. Za celý turnaj dal jen několik koulí, v několika hrách se mu dokonce povedlo zahrát třeba i jednu jedinou. Skupina se mu nepovedla a vypadnul. Nakolik hraje roli rozdílný stůl oproti tomu v Plzni ponecháme v úrovni spekulací. Už proto, že Vláďovi Hajšmanovi se ve Varech daří.

 Dva Vláďové. Ten vlevo, na kterého je sotva vidět, je Vláďa Palm, kterému se rovněž nezdařila skupina a vypadnul před play-off. Počkejte příště pánové. Kdo se směje naposled...

 Pavla Varské stoly sice vždy zaskočí, ale stejně jako ostatní Plzeňáci bojuje jako lev.

Željko ve čtvrfinále dělal vše pro to, aby zvítězil a protože naše nepsaná pravidla nezná a ani mu nebyly během hry sděleny, nakonec Míru porazil. S Mírou si pak u baru vysvětlili co a jak, takže se rozešli smírně. Konec konců, nejsme na mistrovství republiky. Tam je to něco jiného, tam bych nechtěný snooker bez pardonu nechal po chybě přenastavit i já. Tedy pardón!

Pavel měl ve čtvrtfinále velkou příležitost porazit svého spoluhráče z Plzně Vláďu, ale nepovedlo se. Vláďa zase přijel ve skvělé formě.

Pepa a Martin starší, který stojí teď za ním se potkali ve čvrtfinále. Martin si se svým novým tágem moc rozumí a nejenže postoupil přes Pepu do semifinále, ale byl v dohledné době nejblíže finále. Se Željkem rozhodnuly až poslední koule v rozhodujícím framu. V pozadí sedí Apík, kterému se v semifinále proti Vláďovi také hodně dařilo a tento souboj bych označil za nejhezčí zápas turnaje a možná takovým předčasným finále.

A zde jsou oba finalisté. Željko Uremovič - potřetí v řadě ve finále, a Vláďa Hajšman, jehož už budeme pro příště brát za favorita každého klání.

Ani do třetice všeho dobrého se Željkovi ale nepovedlo turnaj vyhrát, ačkoli všichni bychom s ním rádi tu trojí účast ve finále měnili, on sám byl se trochu naštvaný. Kdo by nebyl. Pravda.

Jak porazit Vláďu Hajšmana? To je oč tu běží. Vyhrál první hru va v druhé dal 35 náběh. Ne, snad příště Željko. Musíme trénovat víc než Vláďa.

A zde máme slavného vítěze s odměnou sebranou ze startovného místo poháru, jak je již u nás zvykem. Gratulujeme i k nádhernému náběhu, kterým vyrovnal turnajový rekord. Ještě nikdo nedal na turnajích v Kouli větší náběh než on. A jemu se to povedlo už podruhé. Výborná práce.

 

 

 
TOPlist