Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Galerie&snooker kafé KOULE

Duben

Turnaj Duben byl co do počtu hráčů nejslabší v této sezóně. Účastníků bylo jen 6. Sešlo se mnoho omluv a už jsme mysleli, že turnaj zrušíme. Ale nakonec, když už tu všichni byli, nadržení hrát, postavily se koule a začlo se.

Hrálo se už ve skupinách na plný počet koulí na dva vítězné framy a všichni zůčastnění museli přiznat, že čím méně je hráčů, tím více je snookeru a hraje se a hraje, až člověka bolí celé tělo.

Pavel dostal do skupiny losem Željka a Enďáka. Dva hráči ze tří ve skupině se pak utkali křížem v semifinále.

Enďák už na turnaji byl dvakrát a při své poslední účasti by postoupil dál, kdyby nemusel domů a zrušil tedy své další pokračování. 

Vláďa potápí kouli v tréninku. Hráč, který má již dva turnajové tituly a z minula je poraženým finalistou.

Enďáka vyhrál skupinu a byl prvním semifinalistou.

Na druhé straně hráli Levan, Vláďové Štastný a Hajšman.

Vláďa Šťasný má zde fotku z minulého turnaje, protože !OPĚT! nedodal svou fotografii, neboť sám tyto fotky vyrábí a je tím pádem stále na špatné straně fotoaparátu. Děkujeme za dokumentaci Vláďo. Snad se ti příště bude dařit lépe - bohužel ze skupiny nepostoupil.

Enďák hrál výborně a své semifinále proti Vláďovi Hajšmanovi otočil.

Željko postoupil a setkal se v semifinále s Levanem. Za stavu 2:1 pro Levana musel už odjet. Semifinále se hrálo totiš na 3 vítězné framy.

Vláďa Hajšman hrál rovněž dobře, ale Enďák ho stavil stále do těžších a těžších snookerů a tím otočil běh věcí. Své nadějné vedení 2:0 Vláďa promarnil a další 3 framy prohrál. Umět zahrát těžký snooker je často výhodnější, než potápět koule, pokud takové potápění není rozhodující. 

Ve finále se utkali tedy Enďák a Levan, vítězové svých skupin. 

Zápas o třetí místo mezi Vláďou a Željkem se nehrál, protože Željko musel odjet. Ve finále vyhrál Enďák, který porazil Levana v napínavém zápase plným zvratů nakonec 3:2. S rozehraným Enďákem si nikdo neporadil. Gratulujeme a těšíme se na další klání s novou hvězdou našeho snookerového nebe. 

 

 

 

 

 

TOPlist