Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Galerie&snooker kafé KOULE

INTERLIGA KOULE
 
 

Interliga 2013

Sportovního klubu Galerie & Snooker Koule Karlovy Vary

3. Kolo interní ligy ve snookru v Karlovarské Kouli zve všechny kulečníkové hráče! Pozor změna: účast v lize již není podmíněna náběhem ze hry. Všichni příznivci snookeru se mohou utkat každý s každým. Cena za zápas na 3 vítězné framy je pouhopouhých 100 Kč pro každého z hráčů!!

Vyzvěte kteréhokoli hráče k zápasu a jste v soutěži. Kontakty hráčů najdete v podsekci (v pravo nahoře): Hráči Interligy. Každý odehraný zápas se počítá. Lístek na záznam zápasu si vyzvednete na baru. Po vyplnění jej vrátíte a my ho zapíšeme do tabulky.

Rezervace zápasů na tel. 775557889

Noví zájemci o to účastnit se Interligy volejte Pepu 739 154 389 nebo Apíka 731 656 006. Žádné poplatky, žádné složité registrace. Hrajte s námi!!

 

Pravidla a podmínky soutěže:
Cena 100 Kč na zápas (resp. 100Kč na osobu) je tu i pro Vás. Zkuste své štěstí a posilněte naše řady!! Těšíme se na Vás.
Interliga Koule je celoroční turnaj za nejnižší poplatek za hodinu hry. Liga je dobrovolná a účast v ní je ctí a jako čestná je i hrána.
 
Každý zápas se hraje na 3 vítězné framy na plný počet 15 koulí.
Pravidlo foul a miss (tzn. vracení soupeře do snookeru po chybě) si domluví hráči před zápasem. Např. tři vracení a dost (jako v turnaji). Nebo mohou pravidlo zrušit úplně a vracet nebudou (jako v české snooker lize).
Cena za pronájem stolu je symbolická 200 Kč za zápas, která se dělí mezi protihráče rovným dílem. Délka zápasů není časově omezená  a zápas je možné po domluvě hráčů dohrát i jiný den.
Každý hráč dostává za každý vyhraný frame jeden bod. Za každý vítězný zápas se připočítává jeden bonusový bod. Vítěz si tedy vždy z dokončeného střetnutí odnáší čtyři body.
Vítěz obdrží kromě čestného místa na žebříčku interní ligy snookeru v Karlovarském kraji, putovní trofej a věcný dar.
Hráči sami sobě dohlížejí na dodržování pravidel a počítají protihráčův náběh, aby ho pak mohli opravit při zápisu na tabuli, který kontrolují. Protihráči si mohou pomáhat při umísťování barevných koulí, podávání křídy, nástavců a restů (hrabiček).
Protihráči, ani diváci nesmí hráči radit jak zahrávat.
Personál je povinnen každému z hráčů vždy a v jakékoli situaci osvětlit cokoli z pravidel, i kdyby to mělo přímý vliv na průběh a výsledek zápasu.
Hráči se chovají podle pravidel hry snooker - dodržují bonton hry (nehalekají, sprostě nenadávají, nedupou a nekopou po nevydařeném strku, neohrožují ostatní, ani sebe, ani vybavení klubu tágem atp.) Pokud si to hráč výslovně přeje, musí mu protihráč umožnit absolutní soustředění při každém náběhu.
Každý z hráčů může protestovat proti výsledku framu, ale musí tak učinit bezprostředně po dohrání a uvést důvody, pro které se mu hra zdála unfér. Např: rušení přítomnými diváky, rušení protihráčem, zdravotní indispozicí atp. Konečné slovo však vždy a za všech okolností má personál Koule - administrátor ligy, který buď protest uzná a nařídí opakovat frame v lepších podmínkách, nebo protest neuzná a tím se stává platným.
Personál si vyhrazuje právo vyloučit diváky nebo samotné hráče z účasti v zápase, popřípadě v interlize vůbec.
 
Interliga nemá přednost před komerčním využitím stolu za plnou cenu, pakliže se střetnutí nenahlásí nejméně tři dny dopředu na danou hodinu a den. Nenačasovaný zápas Interligy (náhodné setkání hráčů ligy v Kouli) musí vždy personál po dohrání rozehraného framu přerušit, pokud je zájem o komerční využití stolu za plnou cenu.
 
3. kolo (2012/2013)
 
Výsledky druhého kola interligy (ukončeno):
 
 

2.kolo (sezóna 2011/2012)

Kritéria pořadí v soutěži dle důležitosti: BODY/ukončené hry/nedokončené zápasy

1. Pepa                 53/14/1

2. Hany                 37/10/2

3. Eda                   36/10/2

4. Robert              33/10/1

5. Martin st.          31/10/4

6. Míra                  20/10/1

7. Vláďa                18/5/1

8. Honza               13/8/0

9. Bobeš               11/6/1

10. Ondra              10/9/2

11. David                9/4/2

12. Kuba                8/3/4

13. Hery                 7/3/3

14. Renda              7/4/1

15. Martin ml.        6/2/3

16. Dony                3/5/1

17. Filip                 2/1/0

18. Zdeněk             0/4/0

Hráči, jejichž náběh umožňoval účast v soutěži a byli by vítáni, ale neúčastnili se:

Javor, Jan Nápravník, Ilyja, Gáďa, Eva, Dan Panoch, Radek Haba, Láďa, Voja

 
Výsledky prvního kola interligy (ukončeno):
 
 
 
Body z nedohraných zápasů se započítávají až na konci kola - většinou mají vliv jen minimální. Kde však někdo může jediným framem přidat čtvrtý bod za vítězství v zápase, rozhodně měl své utkání dohrát.  
     
  
Počet dokončených a nedokončených zápasů jednotlivců není rozhodujícím pro samotné zakončení soutěžního kola. Kdo není dostatečně aktivní v odehrávání zápasů, přichází o dobré umístění na ligovém žebříčku, ale hlavně možnost si zahrát levně a poznat ostatní hráče. Konec konců to je pravým účelem této soutěže. Postavení v žebříčku interligy je podstatné pouze pro rozdělení do turnajového pavouka. První a druhý hráč na žebříčku interligy se v pavouku zapíše naproti sobě tak, aby se tito dva setkali jedině až ve finále. Totéž pravidlo je aplikováno i u ostatních umístění. Stejně, jako u turnajů profesionálů. 
 
 

 
 
 
TOPlist