Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Galerie&snooker kafé KOULE

Březen

Březnový turnaj 1. sezóny Karlovarské Snooker ligy uvádí:

 Vláďu Hajšmana (dvojnásobného vítěze z posledních dvou turnajů),

 

 a další v turnaji, který počíná druhou polovinu okruhu žebříčkového klání...

 o nejlepšího hráče západočeského a severočeského kraje.

Ondra Krejčí, který stíhá každý druhý turnaj a pokaždé nemá daleko porazit konečného vítěze.

 Tady se snaží vymotat z jednoho z nepříjemných snookerů, kterých bylo v tomto turnaji nebývale mnoho.

Málo účastníků nebylo nakonec vůbec na škodu. Všichni účastníci si den užili.

Vítáme mezi sebou i nového účastníka ligy, který se jmenuje Vašek. Podle výslednice sice na své soky nestačil, ale na fotkách mu to sluší a slušně se postavit ke kouli, to je základ. Věříme, že nám brzy ukáže, jakmile nabere pár zápasových zkušeností a trochu se oklepe.

 

 Apík se nakonec jako druhý ze skupiny dostal. Měl ale co dělat s Ondrou, tam to bylo o černou.

 Vláďa svou skupinu jednoznačně opanoval.

 Potom nastoupil rovnou k semifinálovému zápasu se Žejkem, jehož hra vždy pozvedne kvalitu turnaje.

 Ve druhém semifinále si zahráli Apík, který sem s odřenýma ušima prošel a Míra, jehož sem vyneslo vítězství ve skupině.

Konečně se Míra Žid, hráč, který je dosud nejplatnějším hráčem soupisky týmů SK Karlovarské Koule v české snookerlize, dostal ve svém domácím klubu mezi poslední 4. Dopomohlo mu v tom i zahrání nejvyššího náběhu turnaje 29 bodů ve framu na 6 červených. Taková rarita se opravdu nevidí. V semifinále ale Apík trpělivou hrou dokázal Míru porazit a ukázal, že kvalita jeho hry úměrně stoupá s kvalitou protihráče.

Željko si Vláďu pamatuje s posledního turnajového finále, kde se mu ho nepodařilo porazit. Ani tentokrát se to nepovedlo.

Vláďa si na Željka věří a postoupil tak do svého třetího finále za sebou.

Ve finále se setkali Apík, jehož ve skupině zachránilo, že Ondra svou černou vyklepal a Vláďa, o jehož účasti málokdo pochyboval.

Apík s Vláďou sehráli v minulém turnaji výborné semifinále, o kterém jsem hovořil jako o předčasném finále. Takto kvalitní zápas byl nyní tečkou za snookerovým dnem a bylo na co koukat.

Z vítězství, i když opět těsného se radoval Apík, jenž zakončil své tažení plné šťastných ran osudu. Šel jim naproti seč mohl a nedbal na počínající zánět hltanu, který ho den nato schvátil natolik, že skončil v nemocnici a pár dní dostával stravu intravenózně rovnou z kapaček. Smekáme před takovým obětováním se pro snooker. Stálo to za to. v celkovém pořadí si Vláďa polepšil na druhé místo v žebříčku a Apík přeskočil na třetí. Též Mírovi se povedlo znatelně uskočit na žebříčku ostatním hráčům a k potvrzení svého náběhu ze žebříčku náběhů našich hráčů mu též gratulujeme.

 

 
TOPlist