Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Galerie&snooker kafé KOULE

Prosinec

 Jubilejní 20. turnaj našeho klubu a již 5. ročník Vánočního turnaje. Odkaz na video z turnaje: http://www.youtube.com/watch?v=pjPZdzSrPus

29.12. 2013
žebříčkový prosincový turnaj byl také zároveň oficiálním ukončením 3. ročníku Interligy s vyhlášením vítěze.
 
Eda přijel na svůj druhý turnaj KV ligy jako horký favorit. Ale podcenil situaci, když odevzdal Pavlovi zápas ve skupině kvůli těsné košili. V následujícím zápase hrál se Željkem. Neznal jeho kvality a nevěděl, že bude hrát proti dvojnásobnému finalalitovi z předchozích dvou turnajů a vypadl ze skupiny.
 
  Takže zbytek dne Eda trávil v osamělém tréninku karambolu.
 
 Pepa z Moříčova se setkal ve skupině s Javorem z Chomutova a Vláďou Šťastným z Plzně. Skupina tedy byla tvořena mimovarskými hráči.
 
 
 Ondra přošel do čtvrfinále, kde tvrdě narazil na Željka. Takže nejstarší hráč klubu vyučoval nejmladšího.
Pavel si neporadil s vítězem skupiny D Apíkem, a tak musel také po čtvrtfinále z kola ven.
 
Vláďa Hajšman neprošel ve čtvfinále rovněž.
 
 Javor, který hrál svůj první turnaj do KV ligy se posunul do semifinále.

 Vláďa ale ukázal výborné vlastnosti, které ho předučují k vynikajícím výsledkům.

 Pavel Vyleta s ostatními Plzeňáky upozornil na velký rozdíl v kvalitě stolů, které ve Varech jsou oproti tomu, který mají doma v Plzni. Stále se nedaří majiteli klubu Peklo v tomto vyjít hráčům dokonale vstíc. Přestože hrají ligu o stupeň lépe, než Varáci. Cítí to jako že jim házejí klacky pod nohy.

 Javor si ve skupině moc s Pepou nezahrál. Na 6 koulí a po chybě s bílou v ruce, jako v poolu, se dá prohrát lehce i s nulou.

 Totéž si zažil Pepa proti Vláďovi Šťastnému, který mu uštědřil tenisového kanára. Přesto si Vláďa nepomohl, protože nakonec mu vítězství 2:1 na postup ze skupiny nestačilo.

 

 Enďák si zahrál poprvé snooker přímo v turnaji KV ligy a neprošel ze skupiny, nicméně ještě neřekl poslední slovo.

 

Na obrázku vidíme tři ze čtyř semifinalistů. Zleva Apík, Željko a Javor. Javor s Apíkem prohrál a bojoval pak s Levanem o 3. místo. Ani tam však neuspěl. Jeho hra stoupala na kvalitě, přesto vlivem zklamání z nevydařeného semifinále už nehrál jak by chtěl.

Nejvyšší náběh získal Levan (24), přesto mu nepomohl a přes vynikajícího Željka neprošel. Spokojil se tak se 3. místem. Nejvíce překvapil ovšem Apík. Nedal ve finále Željkovi ani sebemenší naději na zvrat a suveréně vyhrál a zaslouženě si odnesl pohár Vánočního turnaje.

TOPlist